BIELENIE ZUBOV

Ak nie ste spokojný s farbou vašich zubov, môžeme váš problém vyriešiť o niekoľko odtieňov. Ak túžite po žiarivom úsmeve, ponúkame vám ambulantné ale i "domáce" formy bielenia zubov. Využívame chemický proces bielenia zubov použitím gélu s obsahom peroxidu vodíka a ožiarením špeciálnym svetlom bieliacej lampy. Gél sa aplikuje priamo na vaše zuby.
Celý zákrok trvá okolo 60 minút.
Pred bielením zubov je vhodné urobiť dentálnu hygienu, aby sme vaše zuby vyčistili od povlakov, zubného kameňa a pigmentácií.
Treba si však uvedomiť, že farba vašich zubov je daná geneticky a sú tu určité limity, ktoré nie je možné obísť. Preto je dobré objednať sa najskôr na konzultáciu a nechať si poradiť od zubného lekára.
V prípade tmavých mŕtvych zubov je možnosť zmeniť ich farbu tzv. vnútorným bielením, ktoré je možné len so zubným lekárom.

Pokiaľ chcete farbu vášho chrupu meniť ako celok, premýšľate nad výmenou zubných výplní, prípadne starých koruniek a mostíkov, je nutné najskôr zuby vybieliť a potom meniť zubné výplne a protetické náhrady zubov, inak výsledná farba nebude ako celok rovnaká.